Zyret Tona

Lagja Arberia 3,
10000 Prishtinė,
KOSOVĖ
+377.44.137.098
+386.49.137.098

Na dergoni njė e-mail


Emri:

Email:

Subjekti:

Mesazhi:arberiaCom
Arberia Com, ėshtė Kompani Ndėrtimore Tregtare Prodhuese, me seli nė Prishtinė, lagja Arberia 3, e themeluar ne vitin 1999.
Kompania Arberia Com, qė nga viti 1999 ėshtė marrur me prodhim, tregti, patundshmeri dhe veqanarisht me ndėrtime tė larta.
Projektet e realizuara nga kompaia jonė, gjenden nė Lgjen Arberia 3, objektev Afariste - Banesore, si dhe nė qytete tė ndryshme tė kosoves.

© Copyright arberia-kos.com. All Rights Reserved (KS) Prishtinė, KOSOVĖ